Fortes
Kazan Kaskad

Kaskad sistemi, büyük kazanların getireceği yüksek maliyeti ortadan kaldırır. Kaskad sistemi, tesisatınızın ihtiyacına göre birden fazla cihazdan oluşur. Yan yana çalışan cihazlar modülasyonlu olarak çalışırlar.

Birbirine bağlı ve oransal kontrollü çalışan kaskadlar, yatırım maliyeti açısından tek bir büyük kazandan daha ekonomik olabilirler. Buna göre 100Kw gücünde tek bir kazan yerine 51Kw gücünde 2 kaskad kullanmak size daha az masraf çıkaracaktır. Kaskad sistemde 30 cihaza kadar duvar tipi yoğuşmalı kazanı birlikte çalıştırmak mümkündür.

Tasarruf anlayışımız: Sadece gerektiği kadar yakıt tüketmek. küçükten büyüğe farklı ölçekteki yaşam alanları için enerji verimliliği, yenilikçi ve modern sistem teknolojisi getiriyor.Sıcak su için Yoğuşmalı Kazanlarımız, kullanım suyunu hem verimli, hem de güçlü bir şekilde ısıtıyor. Binanın büyüklüğüne bağlı olarak sunduğu farklı kapasitelerdeki cihaz çözümlerimiz ile , sıcak su ihtiyacını tasarruflu ve güvenilir bir şekilde karşılıyor. Sıcak suyu önceden hazırlamak ve depolamak için kullanılabilen boylerler ile yüksek sıcak su ihtiyacı için konforlu çözümler üretiyoruz.

Web Site :

www.kazankaskad.com